Biz Kimiz?

Top Margin

Biz Kimiz?

Neler yaparız?

Top Margin

4A Proje Proje Yönetim ve Danışmanlık Hizmetleri, Otel, Hastane, Ofis, Konut, AVM vb. gayrimenkul projelerinde tasarım, uygulama ve yönetim konularında yatırımcıya profesyonel çözümleri alternatifli olarak sunmak ve projeleri planlandığı doğrultuda hayata geçirebilmek amacı ile kurulmuştur.

4A Proje , Otel Danışmanlığı ve Proje Yönetimi hizmetlerini, bilgi birikimi, deneyimleri, dinamikliği, girişimci ruhu, kusursuzluk ilkesi, disiplini ve tecrübeli profesyonel kadrosu ile müşterilerine tek çatı altında sunmaktadır.

"Bugüne kadar 40'ı aşkın Uluslararası Otel projesi, çeşitli AVM, Konut, Ofis, Hastane ve benzeri birçok gayrimenkul projelerinde yer almış yönetici kadrosu ve teknik kadrodan oluşan 4A Proje ekibi, teknik kapasite ve tecrübesi ile proje geliştirme aşamasından, projenin son noktasına kadar akılcı, yenilikçi ve çözüm odaklı stratejileri ile çalışmalarını sürdürmektedir.

4A Proje, yatırım kararı verilen projelerde, ulusal ya da uluslararası marka entegrasyonu, konsept projelerinin oluşturulması, tasarım ekiplerinin organizasyonu ve koordinasyonu ile inşaat yönetimi kapsamında yapım, ihale, sözleşme uygulaması, satın alma, bütçe, zaman, kalite kontrol yönetimi, sürdürülebilir projelerin yönetimi hizmetlerini vermektedir.

4A Proje Bilgi birikimlerini ve akademik tecrübelerini, uluslararası çalışma disiplini ile birleştirerek, yatırımcılar ve diğer sektör oyuncularının ihtiyaçlarına uygun bir şekilde; akılcı, yenilikçi ve çözüm odaklı önerileri alternatifli olarak sunmayı ilke edinmiştir.Kalıcı olanı ararken doğa ve insanı odak noktası olarak benimseyerek, gelişen dünyada sürdürülebilir ve ekonomik çözümler sunmayı hedefleyen 4A Proje , bu çözümleri üretirken; her projeyi kendine has özellikleriyle ele alır. Proje için belirlenecek en uygun metot doğrultusunda, talep edilen her aşamada, müşterilerin yatırımlarına değer katmayı hedef olarak belirleyen 4A Proje hizmet kalitesini en üstte tutarak verimlilik ve karlılığı artırmayı sağlayıp, belirlenen zamanda işin tamamlanmasını amaç edinmiştir.
< AnaSayfa

Bottom Margin